KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13693391
nr 1369 3391
Edward Smith
(f. 1923), USA
Akvarell, Bro. Signerad, daterad -57. Bladets mått: 60x82 cm
Kondition: Löst blad, kanrevor
Edward Smith, amerikansk bildkonstnär född 1923.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 december 2020
kl 18:44:26
21/12 18:39:26